NintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Diablo 2 Resurrected – Jak vypadá vedle originálu? | Novinka

Všichni nedočkavě očekáváme Diablo 2 Resurrected, ale ještě to bude chvilku trvat. Mezitím nás ale Blizzard aspoň sem tam potěší nějakým tím videem či obrázkem. Tentokrát se můžeme pokochat pohledem na přímé srovnání originálu a remasteru. Bude to stát za to, nebo můžeme očekávat stejný fail jako u Warcraftu?

Nejdříve nám vývojáři nabízí pohled na jednotlivé charaktery, bok po boku stará a nová verze. Rozdíl je vidět hlavně na obličejích, které jsou nyní mnohem detailnější. I zbroje jsou propracovanější a stejně tak muskulatura, ta je obzvlášť vidět na barbarovi. Ženské postavy již nyní nejsou taky vyhublé a i na nich je vidět detailněji propracováno svalstvo. Jak se zdá HUD zůstane stejný, ale logicky ale krapet vylepšený, jako ostatně všechno. Grafika je předělána do podoby, jakou známe z Diabla 3. Podle toho, co je vidět ve videu, jsou lokace převedeny do novějšího kabátku ve té samé podobě, jak je známe z originálu. Výsledkem jsou známá prostředí, která jsou však mnohem detailnější a vypadají o moc lépe. Snad to není jen show pro fanoušky, aby hru předobjednávali a snad se Blizzard opravdu poučil z nepovedeného Reforged. Nu, nezbývá než doufat a počkat s koupí, až Diablo 2 Resurrected opravdu vyjde. Tak to aspoň udělám já, tedy pokud ji nedostanu na recenzi (nevinný pohled směrem k šéfredaktorovi). A co říkáte na nové záběry vy? Myslíte, že nás vývojáři tahají za ponožku, nebo to tak bude opravdu vypadat?

Kromě novinek vám přinášíme i zajímavá témata z poslední doby. Mrkněte třeba na článek o virtuální realitě, či na zajímavou úvahu o tom, jak by vypadal Assassin’s Creed za husitských válek.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button