HryNovinkyPC

Do hry Dead by daylight přibyli dva killeři: děsivá dvojčata “Twins”

A Binding of a Kin

Nové DLC s názvem A Binding of Kin do asymetrické multiplayerové hry Dead by daylight přinese hned dva killery. Nebo spíše dva v jednom, a to doslova. Hráči v PTB teď mohou vyzkoušet, jaké je to hrát jak za Charlotte, tak za Victora, kteří nesou společně název “Twins”. Nový survivor je pak Élodie Rakoto.

Twins, aneb dva killeři v jednom (doslova)

V Chapter VIII. doplní řadu killerů v populární multiplayerové hororové hře Dead by daylight “Twins”. Ti se skládají z děsivě vypadajících dvojčat- Victora a Charlotte. Zatímco Charlotte chodí po mapě s hrozivě vypadajícím srpem, Victor je schovaný v ráně, kterou má Charlotte v hrudníku. Tam setrvává, dokud ho sestra nevyšle na výzvědy. Ano, vypadá to přesně tak nechutně, jak to zní.

Ačkoliv se někteří hráči těšili na wendiga, podle prvního pohledu to vypadá, že nemůžou být tak úplně zklamaní. Podle ukázek z PTB to vypadá, že ovládání nových killerů bude opravdu zajímavé a dost možná přinese tak dlouho očekávanou změnu herního stylu. Vyvojáři Dead by daylight byli už delší dobu kritizování za to, že schopnosti killerů se v poslední době značně podobají jedna druhé.

U Twins dokážete hrát jak za vysokou postavu Charlotte, která má pouze klasický útok, tak za drobného Victora, který dokáže běhat nezávisle na Charlotte po mapě. Nejen, že Charlotte prozrazuje survivory v blízkosti, ale také na ně dokáže skočit. Napadeného survivora pak značně zpomaluje do doby, než se přeživšímu podaří ošklivého malého goblina setřást.

Šest nových perků

Do hry přichází také šest nových perků, tři pro killera a tři pro survivora, kterým je v osmnácté kapitole populární hry francouzská vyšetřovatelka okultismu, Élodie. Žádný z perků pro killera není vázán na hex totem. Pokud vás zajímá, jaké perky do hry přibudou, podívejte se na video od Youtubera Kinga, který se obsahu z Dead by daylight pravidelně věnuje.

PTB s novou kapitolou z Dead by daylight si nyní můžete na Steamu stáhnout i vy, pokud vlastníte základní hru.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button