NovinkyPC

Scarlet Hood and the Wicked Wood oživuje příběh Červené karkulky | Novinka

Vývojářské studio Devespresso Games společně s vydavatel Headup Whisper Games připravilo nové podání pohádkové Červené karkulky. Hra se jmenuje Scarlet Hood and the Wicked Wood a ukazuje přesně to, co si pod jejím názvem představujete. Karkulku, která se snaží projít lesem a rozlousknout všechny záhady. Takže zavázat čepeček a vyrážíme!

Trochu jiná pohádka

Scarlet (Karkulka) se probouzí v nějaké podivné zemi, kde ji vyhodilo tornádo. Díky spoustě náhod se ocitla ve vedení Munchkinova souboru skrz celý Wicked Wood (Zlý les). Jeden problém jí ale nedá spát – místní zlá čarodějnice LeFaba má ve zvyku spalovat všechny rádoby cestující, kteří procházejí lesem. Scarlet tak nakonec nějakým kouzlem skončí v časové smyčce, kdy znovu a znovu prožívá ten stejný týden. Dokáže se Karkulka z této smyčky dostat?

Scarlet Hood je pohádková adventura. Jako Scarlet musíte znovu prožít sedm dní neštěstí a učinit řadu rozhodnutí, které vaši Munchkinovu skupinu dostanou skrze les. Zažijete tak spoustu příběhových smyček vycházejících z vašich rozhodnutí. Hra nabízí spoustu hádanek, užasnou narativní smyčku a kvalitní klíčová rozhodnutí. Potěší i ručně kreslená grafika, mocné čarodějnické schopnosti a velký počet možných konců. A nemusíte se bát, dojde i na zlého vlka. Hra je už nyní k dispozici na Steamu a na Epic Storu, takže neváhejte a vydejte se do pohádkového dobrodružství.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button