Novinky

Assassin’s Creed Valhalla bude zdarma k vyzkoušení

Někdo možná stále rozmýšlí, zda si poslední a nejúspěšnější díl série pořídit nebo ne. Od 24. února až do 28. února si hráči mohou vyzkoušet Assassin’s Creed Valhalla zcela zdarma. Zkouška proběhne těsně před vydáním nového DLC s názvem Dawn of Ragnarök, kterého dočkáme už 10. března. AC Valhalla platí za nejúspěšnější díl série z pohledu výdělku. Ke konci minulého roku titul zaznamenal příjmy v hodnotě jedné miliardy dolarů.

Před uvedením zkoušky zdarma se ještě dočkáme poslední aktualizace s označením 1.5. Vývojáři tak očekávají, že do světa nemilosrdných Vikingů a souboje mezi dvěma nesmiřitelnými nepřáteli dotáhnou více nadšenců.

Od vývojářů ze společnosti Ubisoft zatím nevíme žádné podrobnosti. Bude Assassin’s Creed Valhalla k dispozici zdarma pro všechny platformy nebo se jí dočkají pouze vyvolení? Zůstane postup ve hře, pokud si hru po vyzkoušení zakoupíte? Situaci budeme sledovat a veškeré novinky vám okamžitě přineseme, takže nás nepřestávejte sledovat.

A kdo z vás si pamatuje na partu Rychlá rota? Neznám snad nikoho, kdo by je neznal a kdo by je totálně nežral. Jejich znělka dnes patří mezi legendy animovaných seriálů. Víte o tom, že se dočkají celovečerního filmu? Rychlá rota se vrací.

Zdroj
Foto: Ubisoft

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button