NintendoNovinkyPCPS4

Bitky i pěstování rýže zažijete v Sakuna: Of Rice and Ruin

Již příští měsíc se budete moci vydat za akcí nabitým dobrodružstvím ve hře Sakuna: Of Rice and Ruin. Tato plošinovková adventura nabídne akční gameplay v bohatém animovaném světě plném tvorů a bytostí z japonské mytologie.

Budete hrát za rozmazlenou bohyni Sakunu, která byla za nevhodné chování vyhoštěna z nebes na ostrov Hinoe zvaný také jako Ostrov démonů. Tento ostrov svůj název nezískal náhodou. Nachází se totiž na hranici mezi nebesy a zemí, takže přitahuje různé druhy příšer, které ostrov zahlcují. Sakunin úkol je počet nevítaných obyvatel zredukovat. K tomu jí budou sloužit různá kouzla a brutální komba.

Jelikož jsou bitky s monstry dost vyčerpávající a Sakunin trest ještě nějakou dobu potrvá, tak je potřeba kromě šlechtění svých bojových schopností začít šlechtit rýži. Ano, čtete správně. Hra je částečně zemědělským simulátorem, ve kterém si na vlastním políčku budete pěkně realisticky od píky pěstovat rýži. Od rytí v půdě až po sklizeň si vyzkoušíte, jak se tradičně rýže pěstuje a posléze si z ní budete moct udělat i chutnou večeři.

Do nakopávání zadků a relaxování na rýžovém políčku se můžete pustit od 10. listopadu 2020 a to na Steamu, Playstationu 4 a Nintendo Switchi.

Lucie "Mystica" Laštovková

Hráčka všemožných her a čtenářka všemožných knih. Závislačka na dobrém jídle. Začínající game designérka a nenapravitelný snílek.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button