NovinkyPC

Stronghold Warlords, nové záběry ze hry

Za pět měsíců má vyjít nejnovější díl z legendární RTS série Stronghold. Tentokrát s podtitulem Warlords. Hra je zasazena do východní části naší zeměkoule. Bojovat budeme na pomezí Vietnamu a Číny, ale i v Japonsku. Dostaneme také několik historických kampaní, ty budou začínat ve starověké Číně a končit Mongolskou Invazí.

Pro ty co o Strongholdu nikdy neslyšeli. Jedná se o strategii, ve které se staráte o svůj hrad a zároveň se snažíte porazit nepřátele. Ve vašem sídle musíte zajistit stálý přísun jídla, materiál na stavbu, výzbroj pro vojáky a zábavu pro své lidi. S vašimi poddanými musíte mít zdravý vztah, nebo odejdou a vy se ocitnete v prekérní situaci. Ještě zábavnější jsou pak bitvy a dobývání hradeb. Pomocí vašich pěšáků a obléhací strojů se pokusíte zdolat hradby a usmrtit nepřátelského generála. V novém díle Stronghold Warlords pak mají být poprvé přítomny i obléhací stroje na střelný prach.

Nový díl bude mít také Warlord systém, na jednoduché strategické mapě budete vybírat mise, ve kterých porazíte nepřátelského vůdce. Toho pak můžete naverbovat. Každý z nich má jiné schopnosti. K dispozici budou císařští vojáci, samurajové a nelítostní Mongolové.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button