HryNovinkyPC

Další Total War se nejspíš bude odehrávat v Troji

Je to teprve pár dní, co vyšlo DLC Eight Princes a rozšíření zdarma s názvem Dynasty k zatím poslednímu titulu s názvem Three Kingdoms a na světlo světa prosákly střípky informací o novém přírůstku do série – Total War Saga: Troy. Společnost Sega si totiž nedávno nechala ve Velké Británii zaregistrovat značku právě s tímto názvem. Total War Saga je série, kterou vývojáři z Creative Assembly uvedli nový typ spinnoffů, ve kterých se chtějí věnovat menším, přesto ale stěžejním momentům v historii, jako tomu bylo například v Total War Saga: Britannia. Vše tedy zatím nasvědčuje tomu, že se skutečně podíváme do starověké Tróje a do období Trojské války.

Dalších informací a konkrétního potvrzení bychom se každopádně měli dočkat už příští týden na Gamescomu 2019. My zatím netrpělivě čekáme i na oznámení třetího Total Waru ze světa Warhammeru, které bylo mimochodem potvrzeno již během vývoje prvních dvou dílů.

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button