AnimeFilmyNovinky

Naruto Live Action – Stoupající stříbro je dokončeno

Na začátku tohoto roku jsme vás informovali o tom, že společnost RE: Anime, převádí japonské anime do krátkých herních scének. Z populárního anime Naruto Shippuden si vybrali zápletku mezi dvojicí zombíků Akatsuki Hidanem a Kakuzu proti týmu Sarutobi Asumy. Fandové vědí jak to celé dopadlo, ale převedením na live action celá bitva získává úplně nový rozměr.

Má seriál Naruto našlápnuto na živé natáčení?

Celý boj ve zkráceném provedení si můžete prohlédnout ve videu, které trvá necelou hodinu. Hlavní zaměření dostane samozřejmě boj Asumy s Hidanem a následně Shikamarova pomsta za smrt jeho milovaného mistra. Ve videu se potkáme s několika dalšími postavami, jako třeba Akimichi Choji, Yamanaka Ino (je to fakt kus) nebo třeba i s kopírujícím ninjou Hatake Kakashim.

Video končí dojemnou scénou, kde se na scéně objeví i hlavní hrdina celého anime a vede s vyčerpaným Shikamarem rozhovor. A zároveň je to i menší vsuvka na pokračování tvorby studia. Hlavní tvůrce a velký fanda Naruta Nik Shaw prohlásil, že Hollywood by měl více naslouchat fanouškům a snažit se jim dát kvalitní hranou adaptaci slavných a inspirativních anime. Základna fanoušků tohoto žánru je obrovská a rozhodně v tom vidí potenciál vytvořit zcela nové odvětví filmového světa.

Studio RE: Anime je nezávislé a své projekty financuje pouze z dobrovolných příspěvků svých diváků. Pokud je chcete podpořit a vidět další dílo, tak stačí podepsat tuto petici a přispět malou částkou, nebo alespoň petici šířit pomocí sociálních sítí. Každá pomoc se počítá. Stačí jeden klikanec a potvrdit svůj email.

Ne všechny z vás baví anime. Ale pochybuju, že bych se netrefil do vašeho v vkusu ani seriálem ze žánru sci-fi. Co takhle checknout poslední řadu seriálu Ztraceni ve vesmíru? Tady to máte.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button