aniMAGAnimeNovinkyTéma dne

aniMAG #1 – Týdenní anime novinky v rychlém sledu

První vydání naší zbrusu nové rubriky jménem aniMAG. Vzhledem k tomu, že svět anime je obrovský a novinek stále přibývá, vybereme pro vás každý týden ty nejžhavější a připravíme vám je na jednu rychlou přehlídku. Čeká vás přehled nejen samotného anime, ale i nějakých novinek ze světa mangy. Takže se pohodlně usaďte a připravte se, ať už koukáte u jídla, nebo během svojí chvilky odpočinku. V aniMAG #1 nás totiž čeká neskutečná jízda!

Začala 5. série Boku no Hero Academia

Jedno z nejoblíbenějších šónen anime historie začalo svou 5. sérii. Jediné, co zatím víme, je, že se spolu utkají třídy 1. A a 1. B, aby ukázaly, která z nich je skutečně ta lepší. Jak to ale dopadne s Ligou záporáků, novým hrdinou číslo jedna, Endevaurem, a co dělá ve věznici One for All? To všechno zjistíme v nové sérii. Zkoukněte trailer a vydejte se s Dekuem na další dobrodružství.

https://www.youtube.com/watch?v=Q8bmv-14OVI

Sword Art Online jde do divadel

Jednoho z nejslavnějších isekai anime Sword Art Online dostává film s názvem Aria of the Night Without a Stars a do kin půjde v Japonsku už na podzim roku 2021. Premiéra pro západní část světa ještě oznámena nebyla, v České republice jej ale asi jen tak neuvidíme.

Netflix představuje Eden

Netflix tenhle rok prostě válí. Známý autor Justin Leache, který stvořil například Ghost in the Shell 2, nyní zpracovává Eden: seriál o robotech, kteří vychovávají poslední lidské dítě na planetě. Anime z traileru vypadá nádherně a šíleně zároveň, ale přece jen: války mezi roboty, kteří chtějí zabít posledního člověka, a roboty, kteří jej chrání, tohle doufejme nemůže selhat.

Poslední díl mangy Attack on Titan dopsán

Zatímco poslední série Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) stále vychází (respektive čekáme na jeho druhou polovinu), editor mangy oznámil, že právě obdržel poslední díl mangy, který vyjde už v květnu tohoto roku. V tweetu se doslova píše: „ K Erenovým narozeninám jsem obdržel poslední kapitolu Attack on Titan. Všichni se, prosím, těšte na to, až si ji budete moci přečíst v časopise Bessatsu. Děkuji vám za 11 let a 7 měsíců tvrdé práce, Isayamo!“

Autoři nového Shaman Kinga vydali opening

Na Netflixu už se objevila první epizoda Krále šamanů. Anime, ve kterém se dočkáme velkého turnaji mezi šamany o to, kdo bude tzv. Shaman Kingem, který může zničit, nebo zachránit svět, vyjde už tento měsíc. Autoři remaku se nyní rozhodli fanoušky navnadit o to více vydáním openingu. Pokud vás anime zajímá více, koukněte se zde.

Vyšel teaser trailer k anime Deer King

Na Youtube se objevil oficiální teaser trailer k připravovanému anime filmu Deer King. Krátký teaser ukázal všechny tři hlavní postavy Vana, válečníka, který přežil těžkou nemoc, Hohsalle, geniální lékařku, která hledá lék a Anne, válečnici, která se snaží vypátrat válečníka Vana. Tito tři se budou muset spojit, aby našli lék na smrtelnou nemoc, která řádí na světě.

Vyšel trailer na černošského samuraje Yasukeho

Animovaný příběh legendárního Yasukeho bude mít premiéru na Netflixu už 29. dubna. Série nyní konečně ukázala oficiální trailer a ten vypadá naprosto dokonale. Animované zpracování historické anomálie černošského samuraje slibuje krásný příběh plný úžasných efektů. Na více se podívejte zde.

Mushoku Tensei má potvrzenou druhou sérii

Anime, které doslova vtrhlo do roku 2021 a ihned se korunovalo na jednoho z největších favoritů na titul anime roku (více zde), má oficiálně potvrzenou druhou sérii. Té by se fanoušci měli dočkat už začátkem roku 2022 a pokud jste viděli první sérii, víte, že je na co se těšit. Přeci jen, isekai anime jsou nyní snad nejpopulárnějším světovým anime žánrem.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Jan "White Rabbid" Kőrmendy
Člen

Mushoku Tensei dokonce aktuálně vyhrálo ocenění za nejlepší anime z Winter Sezóny a plně si to zasloužilo 🙂 lepší už jsem dlouho neviděl 🙂

Back to top button