MODSNovinkyPCPS4Xbox One

Zaklínač 3 vypadá ještě lépe než kdy dřív!


Nebudeme si nic nalhávat, Zaklínač 3: Divoký hon nám pomalu, ale jistě začíná stárnout. “Ehm neházejte na mě hned všechno a nechte mě domluvit…” Samozřejmě, že tím nemyslím z hlediska hratelnosti. Z tohohle hlediska ho žádná hra nepřekonala, ale z hlediska grafiky už to tak růžové není.

Spousta nových her přichází s tak nádhernou grafikou až z toho oči přechází a všemi milovaný Geralt by tak mohl za chvíli skončit v hlubinách zapomění. Naštěstí jsou tu modeři a jejich vychytávky, které zaručí, že bude Zaklínač i po letech vypadá lépe, než kdokoliv jiný.

The Witcher 3 HD Reworked Project – tento mód slouží k předělání prakticky každé textury ve hře od stromů, kamení a trávy až po kůži i železo. Aktuálně vyšla verze 10.0 a v následujícím videu si můžete prohlédnout, že nám rozhodně má co nabídnout.

HDMR – HD Monsters reworked – když už předěláváme textury všech povrchů, neměli bychom zapomenout na předělání textur všech monster a od toho slouží mód HDMR!

Complete animations – přidává jak už vás asi napadlo další animace. Každá činnost tak bude mít svou animaci a Geralt díky tomu bude působit lehce živěji 🙂

E3 Ultra grass – vylepší hustotu, výšku i další aspekty travnatých ploch okolo. Ovlivňuje samozřejmě i různé jiné rostliny včetně křovin.

Super Turbo Lightning Mod – změní osvětlení veškerých scén na úplně jinou úroveň a to jak venkovní tak vnitřní.

PATHOS Reshade – poslední v řadě je samozřejmě ENB reshade. Ten má samozřejmě největší vliv na grafický vzhled hry a každému vyhovuje jiný. PATHOS je za nás ale nejvěrnějším podáním ponurého a drsného světa Zaklínače.

A co vy? Hrajete ještě Zaklínače? A jaké módy využíváte? Podělte se s námi v komentářích!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button