Novinky

The Friendship Onion – Smíšek a Pipin zase spolu | Novinka

The Friendship Onion je nový podcast, který odstartuje od 18. května na Youtube, Apple podcasts a Spotify. Jestli vám chybí novinky o Pánu prstenů, je tohle podcast právě pro vás. Dominic Monaghan (Smíšek) a Billy Boyd (Pipin) se spojili, aby vám odhalily podrobnosti o natáčení této slavné trilogie. Jak to bude tedy vypadat?

V novém podcastu se můžeme těšit na historky z natáčení, rozhovory s herci a dalšími lidmi, co na trilogii pracovali. Další částí by měly být odpovědi na otázky fanoušků a mnohem více, jak dvojice slibuje. Aby svůj podcast mohli uskutečnit, spojili se s Kast media. Myslím, že nás čeká dost zábavný poslech, jak se dá soudit z prohlášení obou herců. Dominic Monaghan se k tomu vyjádřil takto: „Jsem smluvně zavázán zářivě okomentovat podcast, který s Billym budeme dělat. To se ukázalo jako těžké, protože mě Billy unesl a vyžaduje za mě výkupné 44 banánů. Prosím pošlete banány!“

Billy Boyd ale nezůstává s humorem daleko za svým kolegou: „Přesvědčit Doma dalo trochu práce, to je pravda, ale tenhle podcast bude úžasný. Je to takový vtipálek, Doma prostě musíte milovat! Ale banány taky musíte milovat, takže ano, pošlete banány.“ Jak vidíte, nudit se rozhodně nebudeme a Pána prstenů není nikdy dost. Tak si nezapomeňte naladit The Friendship Onion od 18. května každý týden.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button