NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Atomic Heart ukázal Ultra detailed photo mode | Novinka

Čím více se (doufejme) blíží vydání hry Atomic Heart, tím více nám vychází ukázek ze hry a ta poslední doslova vyráží dech. 4K rozlišení na realtime je neuvěřitelná záležitost a co víc, vypadá doslova dokonale. Studio Mundfish tak dává jasně najevo, že s projektem počítá. Mohlo by se tak jednat o jednu z oněch důležitých her, které budou formovat budoucí časy.

Stručné představení hry Atomic Heart

V sovětském zařízení č. 3826 dochází k selhání globálního systému, což vede ke vzpouře strojů proti lidem. Vy budete majorem P-3 a vaším úkolem bude eliminovat následky rozsáhlé nehody a zabránit úniku utajovaných informací, které hrozí zničit celý světa. Stručně řečeno, pozabíjejte roboty v bitvách o budoucnost a užijte si hromadu srandy. Kdo by nerad ničil roboty ve hře, která slibuje zvláštní a komickou ruskou hudbu, zvláštní zbraně (kladivo obtažené ostnatým drátem) a možnost podívat se, jaký další problém Sovětský svaz způsobil?

Stále ale bohužel neznáme termín vydání, víme jenom, že se stále počítá s rokem 2021. Nechci být příliš pesimistický, ale dnešní doba snad posouvá úplně všechno, a bylo by tak jen příjemným překvapením, kdyby vše vyšlo jak má. Pokud vás hra zajímá více, podívejte se na její systémové požadavky nebo na gameplay teaser.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button