Novinky

SOG 2020 |The Iron Oath – trošku jiné D&D

Před začátkem prezentace SONY mělo IGN na programu oznámení dalších titulů v rámci své akce Summer of Gaming 2020. Během tohoto streamu nám byla podrobněji představena party based taktická RPG hra inspirována D&D. Hra je oznámena pro PC.

Během hraní budete spravovat svou vlastní gildu, prozkoumávat dungeony, starat se o finanční stránku své gildy, plánovat trasu průzkumů a také pečovat o náladu své skupiny. Hra je ve vývoji již od roku 2017. Hra staví na synergii mezi abilitami všech hrdinů. Každá z postav, kterou si vyberete bude mít vlastní backstory, samotná osobnost postavy se může změnit na základě Vašeho rozhodnutí nebo na základě eventu ve světě. Postavy mohou mezi sebou komunikovat, mohou Vám nabízet rady jak se rozhodnout nebo jak vyřešit situaci, která před Vámi leží. Dalším výrazným prvkem hry je čas samotný. Postavy budou stárnout, svět se bude měnit, města, která znáte můžou být zničena, přestavěna nebo mohou změnit majitele. Svět samotný je sestaven z 5 unikátních regionů a biomů a každý z nich půjde navštívit. Vydání bychom se měli dočkat později v tomto roce.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button