NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Zombíci v CoDkách budou zdarma

Call of Duty: Black Ops Cold War vám asi nikomu nemusím představovat. Poslední díl z už všední série se zaměřením na studenou válku samozřejmě zahrnuje také zombie mód. A poprvé v historii nám Activision dává možnost zahrát si zombie mód zcela zdarma!

Omezený gametime, neomezený fun

Celá tato promo akce poběží už od 14.ledna celý týden až do 21.ledna tohoto roku. Celý free mód bude k dispozici všem hráčům skrze všechny platformy. Těšit se tak můžou PCkáří i konzolisti. Žádný exkluzivní early access nehrozí. Vše se spustí v jeden den.

A co vlastně dostaneme?

I když se jedná o free content není to nijak empty. K dispozici budou hned 3 herní módy

  • Die Maschnie – mód, kde budeme hrát ve staré vojenské laboratoři v Polsku. Tento lab byl svědkem nehody, která otevřela portál skrze který všechny monstra lezou pro sladký slaughter. Hrát budem ve 4 a k dispozici budou zbraně i z battlepassu.
  • Crancked – tady na začátku picknete loadout a dropnete na mapu. V tom momentě se spustí odpočet a pokud nestihnete pobít zombies váš operátor exploduje. Tady se bude hrát až v 6 hráčích a čas se bude krátit s in-game progressem.

Pokud jste četli správně, nahoře jsem psal, že budou k dispozici 3 módy a žádná exkluzivita. Dobře, trošku jsem kecal. 3 herní mód bude exkluzivně pro Playstation hráče. Kontrakt mezi Activisionem a Sony má pořád své místo a proto dostanou PSkaři speciální mód. Onslaught nabídne co-op pro dva hráče a celý zombie mód se bude odehrávat na mulťákových mapách Cold War. V tomto módu dostanete opět svůj loadout a budeme masit všechny vlny zombies, které se na vás poženou.

Zkusíte nové CoDečka? Nebo jste hráli kampaň? Dejte nám vědět co na Cold War říkáte a jak se vám líbí oproti předchozím dílům!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button