NovinkySeriály

Byly obsazeny první postavy ke spin-offu The Boys | Novinka

Tak je to konečně tady. Spin-off velice úspěšného seriálu The Boys získává první postavy. Budou jimi Lizze Brodway (American Pie Presents: Girls´Rules, Here and now), která má hrát postavu jménem Emma a Jaz Sinclair (Papírová města, Slender Man). Ta ztvární postavu jménem Marie. Více o obsazení zatím nevíme, ale důležité je, že se na spin-offu začalo pracovat.

Co víme o spin-offu The Boys?

Jisté je, že jeho tvůrcem bude opět společnost Amazon. Showrunnerem seriálu bude Craig Rosenberg, který dělá výkonného producenta u The Boys. Do natáčení se jako producenti zapojí i Seth Rogen a Evan Goldberg. Mělo by jít o stejně drsný seriál, jako je jeho předloha. Takže se dočkáme spousty vulgarit, násilí a mlátiček.

Příběh by se měl odehrávat na akademii pro mladé superhrdiny, která je vlastněná společností Vought. Mladí hrdinové budou trénováni a připravováni na svou budoucí kariéru. Problémem ale budou nejen jejich hormony, se kterými se jako puberťáci budou muset vypořádat, ale i touha získat co nejlepší smlouvu v co nejlepším městě a stát se úspěšnými a bohatými.

Nevíme tedy skoro nic. Nicméně, pokud se spin-off jenom trošku přiblíží kvalitě svojí předlohy, bude se jednat o neskutečnou pecku. Na novinky o The Boys se můžete podívat tady nebo tady.

Kniha The Art of Kingdom Come: Deliverance II [CZ]

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button