NovinkyPC

Company of Heroes 3 je venku!

Společnosti Relic Entertainment™, Inc. a SEGA® Europe Limited s potěšením oznámili, že Company of Heroes™ 3, očekávaný třetí díl oblíbené strategické série, je nyní oficiálně k dispozici na PC.

Jelikož je Company of Heroes 3 největší premiérou v historii série, spojili jsme síly s některými z našich nejlepších členů komunity, abychom vytvořili 23 nových výukových videí, která pokrývají vše od základů boje až po pokročilé techniky, jako je prolamování nepřátelské linie a protiútok.

Dlouholetý tvůrce obsahu pro Company of Heroes SkippyFX vás seznámí se základy vydávání příkazů jednotkám, s tím, jak si udržet vítězné body a jak je strategicky důležité dobývat letiště. StormlessUK, který se věnuje turnajům CoH, se pro změnu zaměří na jemné zacházení s tanky. Povíme si který tank je ten správný pro daný úkol, jak ho umístit, abychom dosáhli maximální hodnoty pancíře, a jak prorazit nové cesty pro vaši pěchotu.

Tvůrce obsahu Elpern se mezitím věnuje středně pokročilým taktikám. Vysvětluje, jak systém veteránů v CoH3 odměňuje vaše nejvytrvalejší jednotky nebo jak vylepšení mohou proměnit základní jednotky ve specializované hrozby, jako je například královský inženýr s plamenometem.

V neposlední řadě tvůrce obsahu Tightrope ukazuje hráčům, jak čelit všem možným hrozbám na strategické nebo taktické úrovni, včetně obranných protitankových jednotek a smrtících ostřelovačů s orlím zrakem.

Podívejte se na všechny tyto návody již nyní, abyste se mohli vydat na cestu napříč italskou dynamickou kampaní, severoafrickou operací nebo dalším zápasem pro více hráčů ve hře Company of Heroes 3.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button