NovinkySeriály

Obi-Wan Kenobi Disney+ | Natáčení již v lednu 2021?

O tom, že se chystá nový seriál o Obi-Wan Kenobim se mluví již dlouho. Prozatím se však předpokládalo, že natáčení začne až na jaře 2021. Avšak i to se změnilo. Podle Film & Television Industy Alliance začne již 4. ledna 2021.

O samotném ději seriálu se prozatím tolik neví. Mnozí fanoušci doufali, že pokud seriál někdy skutečně vznikne, mohl by vycházet z knihy KENOBI od John Jackson Millera. Ta prezentuje ex-mistra jedi Obi-Wan Kenobiho jako tajemného hrdinu stylu starých westernových bijáku. To už ale zní povědomě, že? Westernovou paralelu převzal před rokem seriál The Mandalorian. Jestli bude chtít Disney navázat dalším “pseudowesternovým” seriálem, je otázka.

Z těch dalších pár informací je známo, že natáčení by mělo probíhat v Bostonu a Londýně. Za ne příliš exotické lokace nejspíš může fakt, že se dočkáme znovu-využití technologie známé jako The Volume.

Tato inovativní technologie je používána právě při natáčení seriálu The Mandalorian. Velmi zjednodušeně si ji můžete představit jako obrovské LED “promítací plátno”, které herce obklopuje nejen ze stran, ale také seshora. Díky své kvalitě a intenzitě produkovaného jasu pak není třeba speciálního dovysvětlování. The Volume přizpůsobí světlo na herce dle nahraného prostředí. Působí plasticky a hyperrealisticky. Mnoho herců seriálu The Mandalorian se nechalo slyšel, že byli hloubkou a přesností The Volume nejednou ošálení.

Tudíž minimálně vizuálně se máme na co těšit. Za režii plánovaného Kenobi seriálu bude zodpovídat Deborah Chow, která se rovněž podílela na několika epizodách seriálu The Mandalorian a vedla si výtečně.

Z posledních listopadových informací také prosáklo, že Disney+ vybírá do hlavní ženské role jednu ze tří hereček. Rozhodují se mezi Naomi Scott (Aladin, Power Rangers: Strážci vesmíru), Thusou Mbedu (Is’Thunzi, Liberty) a Anulou Navlekar (What The Folks).

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button