AnimeNovinky

Tate no Yuusha no Nariagari season 2 už v srpnu 2021 | Novinka

Úžasné isekai/shounen anime Tate no Yuusha No Nariagari (Rising of the Shield Hero), vyjde už v srpnu 2021! Na svých facebookových stránkách to vydal samotný Crunchyroll. Můžeme se tedy těšit na pokračování zlomeného hrdiny, který si své místo v novém světě musel vybojovat po mnoha zradách a utrpení.

O čem je Tate no Yuusha?

Chlapec Naofumi byl obyčejný dvacetiletý student a velký fanoušek anime, dokud nevzal do ruky jednu knihu. Ta vyprávěla fantasy příběh o 4 hrdinech (meče, kopí, luku a štítu), kteří jsou mistry v ovládání své zbraně a svými schopnostmi brání obyvatele království.

Tak se také stalo, že Naofumi byl do království přenesen a stal se jedním z nich, hrdinou Štítu. Ten ale nedokáže zabíjet monstra jako třeba hrdina meče, a tak je Naofumi od začátku považován za toho nejpodřadnějšího ze všech, a to nejen hrdinů. Dokonce mu nechce ani nikdo pomoci z místních bojovníků, aby mu pomohli nabrat co nejvíce zkušeností a prokázat, že je hoden být jedním z hrdinů.

Poté je hned zneužit, okraden, zmlácen a objevil se na svém životním dně. Jak se ale Naofumi z tohoto proklatého světa dostane, když nemůže se svou zbraní ani pořádně bojovat?

Upřímně, příběh, zpracování i předloha je prostě skvělá. Hlavní hrdina není sice natolik doceněn, ale vedlejší postavy jsou parádní. Jedna z nich (nebudu, říkat která) získala dokonce ocenění nejlepší dívky v anime. Příběh si Vaši pozornost rozhodně zaslouží, zkoukněte trailer na 2. sérii a připravte se na srpen 2020 a na to, jak bude Naofumi pokračovat ve svém dobrodružství.

https://www.youtube.com/watch?v=xb7p0-1CDXE

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button