AnimeNovinky

Netflix vydal trailer na The Way of the Househusband | Novinka

Netflix poslední dobou vydává snad jen trailery na anime. Nemůžeme si na to ale stěžovat, protože projekty, které připravuje, vypadají, že budou parádní. Jedním z dalších novinek je i japonské anime The Way of the Hausehusband ve volném překladu Cesta jak být manželem v domácnosti. A nebylo by to správné anime, kdyby se už předem nejednalo o komediální akční „bejkárnu.“

O čem anime bude?

Nechvalně známý a obávaný šéf Yakuzy Tatsu, přezdívaný „Immortal Dragon“, se rozhodl opustit svět zločinu, aby se stal manželem v domácnosti. Udělal to proto, aby mohl podporovat svou manželku Miku, která je typická kariéristka. Série bude vyprávět tak příběh plný komedie, ale zároveň i drsné akce. Míchat se tak budou například momenty, kdy se Tatsu jako správný manžel stará o krb domácnosti a momenty, kdy se bude muset hádat jak se svými bývalými kolegy z Yakuzy, tak i se svými nepřáteli.

Jak jsem již zmínil, hlavní postavou je Tatsu, který je dabovaný dnes už známým hercem a dabérem Kenjirem Tsudou. Ten už se jako dabér proslavil rolemi jako Seto Kaiba v Yu-gi-oh! nebo jako Atomic Samurai ve One-Punch Manovi. Na svém kontě ale má doslova stovky rolí. Jeho manželku Miko nadabuje další hvězda Maaya Sakamoto. Ta se dabingu věnuje už skoro 30 let a hlas propůjčila například Motoko Kusanagi z Ghost in the Shell nebo Lyze z Made in Abyss.

Zkoukněte trailer na The Way of the Househusband a připravte se na 8, dubna 2021.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button