Novinky

Byl odhalen nový charakter ve hře Paladins | Novinka

Známá online FPS hra Paladins odhalila svého dalšího šampióna. Nová postava tak rozšíří už nyní velký list 48 hrdinů. Hra je dostupná na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Novou postavou bude sniperka Octavia, The Indomitable a v traileru si můžete prohlédnout, jaký bude mít kompletní skill set.

O čem je hra Paladins?

Jedná se o online hru, která má hned několik módů. Navíc každý z nich má několik map, které se pravidelně střídají. Jakmile vás hra připojí, vyberete si charakter, za který chcete hrát. Každá postava má jiné schopnosti a útoky. Ve hře si vybíráte ze tří talentů, k tomu máte jeden daný ultimátní. V každé hře si navíc zvolíte balíček karet, který jste si poskládali, protože karty vás různě vylepšují. Ve hře je skvělé pravidlo, že pokud neútočíte a není na vás útočeno, vaše postava se automaticky léčí. Navíc v každém módu je kůň, který vás vozí po mapě a jste díky němu rychlejší. Ovšem tento „dopravní prostředek“ ihned zmizí, jakmile uděláte nějakou akci. Ve hře získáváte také tzv. kredity, za které si můžete kupovat různá vylepšení.

Charaktery jsou rozděleny do čtyř tříd:

Damage – typický útočník, rychlé útoky ale malá výdrž a málo životů,

Flank – jsou prakticky stejní jako damage, akorát mají ještě silnější poškození a o to menší počet životů

Tank – velký počet životů, ale slabé poškození. Perfektní na obranu.

Support – postava, která pomáhá ostatním, jinak je ve hře k ničemu.

Hra je záživná především tím, že postavy po sobě střílí z různých zbraní. Jednoduše řečeno, jedná se o spojení prvků fantasy s moderními zbraněmi. Naše nová postava Octavia bude zařazena do třídy Damage, která je ve hře oproti ostatním nejpočetnější.

Hra je free-to-play, takže si ji stáhněte a kdykoliv zahrajte, třeba se z vás brzy stane uznávaný Paladin. Zatím ale zkoukněte trailer na novou postavu a rozhodněte se, zda hře dáte šanci.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button