NovinkyPC

V Crusader Kings 2 se objevilo předplatné | Novinka

Crusader Kings 2 dostalo po vzoru Europy Universalis IV model předplatného! Za 5 euro (130 korun) měsíčně si můžete dopřát veškerý content, co hra nabízí. Je to tak výrazná úleva pro peněženku – kdybyste si všechna DLC chtěli koupit, vyšlo by vás to na 310 euro (8 tisíc korun). Samotná hra je dostupná na Steamu zdarma. Spolu s tímto nemizí možnost si DLC koupit. Pro ty, kteří vlastní všechna DLC, se nic nemění.

Paradox Interactive vydal Crusader Kings 2 v roce 2012. Za 9 let se ve hře nahromadilo 13 expanzí, 12 unit packů, 12 music packů a 10 portrait packů. Mimo to lze v předplatném nalézt ještě game converter, který umožní převedení savu do Europy Universalis IV a CK2 ruler designer. Díky němu si můžete vytvořit vlastního monarcha, se kterým započnete hru.

DLC politika Paradoxu je otázkou na samostatné téma, ale možnost předplatného nováčkům určitě usnadní vstup do hry. Nemusí si totiž volit mezi mořem expanzí a vybírat si, kterou si koupí dříve. O implementaci tohoto modelu předplatného i do dalších her Paradox aktuálně uvažuje. Zároveň to značí uzavření jedné kapitoly, všechny své síly nyní bude zaměřovat na Crusader Kings III, které vyšlo v polovině loňského roku. Jak CK3 při vydání vypadalo si můžete přečíst v naší recenzi.

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button