NovinkyPC

Splňte si dětský sen v Midnight Ghost Hunt

Když jsem byl malý, doslova jsem hltal sérii filmů o slastech a strastech čtveřice krotitelů duchů. A ruku v ruce s tím, jsem si představoval jaké by to asi bylo nahánět duchy či jiná nadpřirozená stvoření. Toto nevšední řemeslo jsem měl možnost si osahat v povedené videoherní adaptaci filmů – Ghostbusters: The Video Game. Ovšem nyní ve studiu Vaulted Sky Games vzniká nový, s filmovou sérií nijak nespojený titul zaměřený na lov duchů.

Tímto titulem je Midnight Ghost Hunt. Jedná se o horror pro více hráčů, kde proti sobě budou stát 2 čtyřčlenné týmy. Jeden tým bude postavený z Lovců duchů, kteří budou na různorodých mapách “Hrát na schovku” s týmem Duchů. Jelikož jsou Duchové nadpřirozené bytosti, budou mít narozdíl od Lovců k dispozici spoustu prazvláštních schopností, které Lovcům během zápasu jistě zavaří (např. se dokáží proměnit v jakýkoliv předmět). Lovci ovšem také nezůstanou úplně beze zbraní. K dispozici budou mít i obrovskou škálu dalších všemožných udělátek, které jim pomůžou Duchy oslabit či dokonce přímo polapit.

Kromě toho budou k dispozici pasivní schopností pro Lovce i pro Duchy, které protivníkům více či méně znepříjemní jejich úkol. Duch se tak může stát na omezený čas nepolapitelným a Lovec zase kolem sebe vytvoří léčivou auru pro své kolegy.

Výběr herních map pak má být podle slov vývojářů velmi pestrý. Lovci a duchové se budou nahánět v opuštěném divadle, děsivé a opuštěné vile nebo na prokleté pirátské lodi. Každá z těchto lokací pak má nabízet spoustu různých taktik jak ve svém počínání uspět.

Celý koncept této hry zní velmi zajímavě a mohl by přinést nový svěží vítr do horrorových akcí pro více hráčů. Ovšem půlminutová ukázka nám neukázala nic z gameplaye. Proto vítám, že nás již nyní vývojáři lákají na Beta playtest skrze stránku hry na Steamu, kde si o přístup do něj lze zažádat.

Hra je zatím ohlášená pouze pro vydání na PC a nemá stanovené datum vydání.

Zdroj
Foto: Steam

Matěj "Maťáááj" Malchar

Nadšený hráč co o všem okolo her s ještě větším nadšením píše. Dále jsem také velký fanoušek hudby obecně a sem tam napíšu i něco co se her úplně netýká, ale to si většinou nechávám pro sebe. Proč je tady tma? Kde to jsem? Haló, je tu někdo?

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button