FilmyNovinkySeriály

Redwall adaptace od Netflixu | Novinka

Redwall adaptace se chopí Netflix, vytvoří film a seriál. Tato populární knižní série sleduje příběhy polidštěných zvířátek, která zažívají rozličná dobrodružství. Redwall se tak přidá k velkému zástupu adaptací, které pod křídly velké streamovací služby již vznikly. Tím myslím netflixového Zaklínače, Ságu Winx, nebo třeba Dark Crystal.

Redwall adaptace

Redwall byl i názvem prvního dílu této série od autora Briana Jaquese, který vyšel v roce 1986. Ten sledoval příběh myšáka Matthiase, který brání Redwallské opatství od útoku hlodavců. Jeho osud byl také propojený s hrdinou Martinem, ke kterému myšák vzhlížel. Další díly ságy vycházely až do roku 2011, ve kterém autor zemřel.

Série knih už se dočkala jedné adaptace, nikoliv však filmové. Televizní seriál z roku 1999 dostal na ČSFD hodnocení celých 88%. Tak uvidíme, jestli podobně příznivé hodnocení dostane i adaptace od Netflixu.

Netflixové adaptace

Netflix poslední dobou rozjíždí velkou spoustu adaptací známých děl, ať už se jedná o adaptace knih, nebo remake starých seriálů a filmů. Mezi nejvíce populární pak určitě patří Zaklínač, na jehož další sérii nadšeně čekají fanoušci.

Čerstvě pak vyšla adaptace oblíbeného dívčího kresleného seriálu Winx, který se v rukách Netflixu z pohádky o vílách změnil spíše na magické high-school drama říznuté magií. Ale o tom více v recenzi, kterou pro vás chystáme.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button