NovinkyPC

Bude nový BioShock open world? | Novinka

Už uplynulo osm let od vydání posledního dílu série BioShock. Myslím si, že jen málo z nás úžasnou dieselpunkovou sérii nehrálo a každý by se chtěl do tohohle světa alespoň ještě jednou vrátit. Chápu, nikdo nechce remastery nebo remake už vzniklých BioShocků. A protože už je veřejné tajemství, že se pracuje na novém dílu, mrkneme se na detaily. Bude Bioshock open world hra? Vrátíme se do Rapture?

Proč by měl mít BioShock otevřený svět?

Server IGN přišel s informací, že hlavní developer hry Cloud Chamber nabírá nové posily do svého týmu. Pro práci na novém BioShocku momentálně shání experta, který má zkušenosti s open world hrami. Než se ale stihnete leknout, tak vězte, že nový BioShock by měl být story-driven open world. To znamená, že i když se možná dočkáme jiného pojetí téhle supr střílečky, stále bude prodchnuta silnou příběhovou linkou. Nový díl by se měl dočkat taky side-questů, abychom měli možnost si trošku odpočinout od hlavního děje a prozkoumat nově vytvořený svět. O tom ale zatím nevíme zhola nic.

Co se teď dá říct s jistotou, je, že hra se zatím nachází v ranné fázi vývoje. Nečekejte v brzké době žádné screenshoty, nebo dokonce gameplay ukázky. Smutné ale je, že se na hře zatím žádný způsobem nepodílí Ken Levine. Ten byl hlavním strůjcem původního BioShocku a taky tvořil Infinite a jeho DLC Burial at Sea. Zahráli byste si nový „otevřený“ BioShock? Nebo si myslíte, že je tento koncept úplně mimo?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button