FilmyNovinky

James Gunn potvrdil dokončení Suicide Squad

James Gunn na Twitteru potvrdil, že práce ne Suicide Squad je oficiálně u konce a poděkoval Warner Bros, že mu do ničeho nezasahovali. Do filmu o “záporných superhrdinech / superzločincích“ se vrací do hlavních rolí především Margot Robbie (Vlk z Walstreet, Tenkrát v Hollywoodu), která si opět zahraje šílenou milenku Jokera – Harley Queen.

V pokračování bude účinkovat i Joel Kinnaman (Robocop, Dítě číslo 44) v roli Ricka Flaga. Obsazené bude plné hvězd. Ve filmu bude hrát i Idris Elba (Temná věž, Velká hra), John Cena (Dolittle, Bumblebee) nebo Nathan Fillion (The Rookie, Noční lovec). Herecké obsazení tím nekončí, ve filmu bude k vidění i spousta dalších hvězd.

James Gunn se celkově vyjádřil k Warner Brothers ohledně filmu na Twitteru: „The Suicide Squad je celý hotový a sestříhaný a já udělal všechny volby a nikdo mi do nich nezasahoval. Dali mi pár poznámek – obvykle dobré a drobné a já jsem je přijal, pokud jsem chtěl a nepřijal, pokud jsem nechtěl. Warneři byli úžasní svou kreativitou.

https://twitter.com/JamesGunn/status/1357480544884281344

Toto Gunnovo vyjádření opět trošku rozvířilo vody ohledně DCEU filmů. Režisérka Birds of Prey Cathy Yan řekla, že by měla ráda větší kontrolu nad stříháním filmu. DCEU na zásahy k filmům navíc trpí pravidelně, připomeňme si například i teatrální verzi Justice League, kterou nyní Zack Snyder celou upravil.

Máme tedy šanci, že režisér zpracoval úžasný snímek podle svých představ. Může tím začít konečně pestrý a nový universe ve světě DC. Navíc je možnost otevření i tzv. multivesmíru, kterým je svět DCEU známý. Tím pádem získá každý film na jedinečnosti. Nová Suicide Squad vyjde na službě HBO Max 6. srpna.

https://www.youtube.com/watch?v=d4zZlpRde5k&ab_channel=MovieTrailersSource

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button