ExkluzivněNintendoNovinkyPCPS4Téma dneXbox One

Letošní GAME AWARDS vyhrálo Sekiro: Shadows Die Twice

Letošní ročník GAME AWARDS se opět povedl na výbornou a nikdo nemůže říct, že by si tahle akce nezasloužila více pozornosti. Ocenění si odneslo hned několik her a bylo představeno i několik novinek, které byste si neměli nechat ujít.

Absolutním vítězem a výhercem nejlepší hry roku se stalo Sekiro: Shadow Die Twice – soulslike samurajská akce. Toto ocenění samozřejmě překvapilo nejednoho fanouška, ale to neznamená, že by si ho hra nezasloužila. Právě naopak, hra nabídla skvělý příběh, soubojový systém, soundtrack a bodovala v mnoha dalších kategoriích. Takže pokud jste ještě nehráli, měli byste to urychleně napravit.

Control společnosti Remedy Entertainment získal ocenění za nejlepší umělecké zpracování. Velmi kontroverzní projekt Death Stranding si pak odnáší ocenění za nejlepší hudbu, herní režii a herecký výkon Madse Mikkelsena (tomu se rozhodně nikdo nemůže divit). Nejmilejším překvapením pak je ocenění Disco Elysium za nejlepší nezávislou hru, nezávislý debut, příběh a RPG.

Nebylo by to ale GAME AWARDS, kdyby na něm nebyly oznámeny důležité novinky. Mezi ty nejdůležitější patří například představení Xbox Series X. Ta je jedním z více typů nové generace Xboxu o kterém se všude šušká.

Dále bylo představeno několik her, jejichž trailery najdete níže. Jmenovitě to jsou Hellblade 2: Senua Saga, Wolf Among Us 2, No More Heroes 3, Bravely Default 2, Ghosts of Tsushima, Fast & Furious: Crossroads, Godfall pro PS5, Ori and Will of the Wisps, Gears Tactics, Maneater, Naraka Bladepoint, Dark Alliance, Nine to Five, PlayerUnknown’s Prologue, Humankind, Weird West, jenž upoutalo svým specifickým stylem, Ruined King ze světa League of Legends, New World který má být MMO projektem Amazonu a MMOARPG z Magic & Gathering světa Magic Legends!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button