HryNovinkyPC

Conqueror’s Blade: V červenci přichází nová sezóna!

Vydavatel MY.GAMES a vývojář Booming Games s chutí oznámili příchod nové a celkově již čtvrté sezóny pro svou oblíbenou medieval war MMO počítačovou hru, Conqueror’s Blade. Sezóna by měla přijít tento rok v červenci, takže se máme na co těšit!

Armáda Andalské říše pochoduje na sever a jdou si jen pro jedno – pro naprostou nadvládu všech zemí. Hráči se buď spojí s touhle mocnou legií nebo se proti její moci budou muset bránit v nové sezóně, která nese název Blood of the Empire.

Čtvrtá sezóna, která bude obohacena historií a kulturou Turecka a Osmanské říše, přináší spoustu nového obsahu a vylepšení. Hráči budou následovat novou sezónní kampaň, aby si po cestě za dobrodružstvím odemkli nové jednotky, zbraně a brnění.

Season IV: Blood of the Empire přináší tyto novinky:

Dvě nové mapy inspirované Osmanskou říší

Hráči mohou tak dobývat a celkově obléhat dvě nové mapy, které jsou speciálně vytvořené pro herní módy jako jsou Siege Battles a Field Battles. Tato bitevní pole jsou inspirovány Konstantinopolem a Zlatým rohem v Istanbulu, a tak se stávají velmi důležitě strategickými oporami, které půjde jen velmi zřídka dobýt.

Nové jednotky a vylepšené zbraně

Do hry budou přidány dva nové itemy, které pomohou válečníkům bojovat. Jsou to sudy, které dokážou dokořán otevřít nepřátelskou obranu nebo to jsou barikády, které zase naopak pomůžou zpomalit postupování nepřátel kupředu. Díky plněním misí během nastávající sezóny si můžeš také otevřít až čtyři nové jednotky, včetně mušketýrů a šermířů.

Battle Pass

Battle Pass bude nabitý více než 100 úrovněmi odměn, včetně kosmetických úprav na jednotky, cenných předmětů, ale i speciálních měn. Díky této měny si budeš moct koupit až 11 jedinečných tureckých zbraní. Tento Battle Pass bude k dispozici prostřednictvím MY.GAMES Market a služby Steam.

TheKrysaa

Hráč celým svým srdcem i duší. Miluji knížky, videohry, filmy a sport.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button