NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Iron Harvest představuje novou operaci Eagle

Jestli existuje něco, co máme v redakci rádi, tak to jsou strategie. A když existuje strategie, která nám předkládá alternativní verzi historie, nemůže být více nadšení. Tohle přesně je ve zkratce Iron Harvest. A protože každý nový obsah pro takovou strategii je vítané rozšíření, s radostí ohlačujeme novinku ohledně kampaně. Čeká nás totiž operace s názvem Eagle. A jak už název může napovídat, tentokrát se budeme pohybovat ve vzduchu!

Co všechno nám Eagle operace pro Iron Harvest přináší?

První a důležitá informace je, že ke hraní tohoto DLC musíte vlastnit i původní hru. Nejedná se tedy o standalone balíček. Upřímně, kupovat si pouze toto DLC a vynechat tak brilantní kampaň z původní hry by nedávalo žádný smysl. Ale teď co dostaneme v nové operaci? Tak předně jde o 7 nových misí v kampani. Dále tady máme úplně novou frakci – Usonie. Tahle frakce se neúčastnila dění původní kampaně a proto má momentálně ty největší zásoby jednotek, peněz i materiálů. Tohle bohatství nechává Usonii na vážkách: vládnout díky němu despoticky světu, nebo přinést mír?

Zatím jsme se pohybovali pouze na zemi, ale to se s novou operací mění. Poslední velkou novinkou je přidání vzdušných sil a vozidel. Pamatujte, že se nacházíme v alternativní historii okolo 20. letech 20. století. To znamená, že budeme mít možnost vyzkoušet si prvotní letouny a vzducholodě. Dokonce dostaneme možnost vycvičit první jednotky výsadkářů! Jestli tohle není recept na úspěch, tak nevím co! A jak samotný trailer napovídá, operace je už momentálně k dispozici k zakoupení. Chystáte se pustošit krajinu, nebo nastolíte mír do zemí po Velké válce?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button