NovinkyPC

Total War Warhammer III včetně Kisleva | Novinka

Tak je tu konečně Total War Warhammer III a rovnou s epickým trailerem. Třetí díl fantasy ságy Total War má vyjít ke konci roku a již teď máme potvrzeny 3 frakce, za které budeme hrát. Válka bude probíhat především na hrancích mezi civilizovaným světem a říší chaosu. Budeme tedy moci hrát za všechny čtyři bohy Chaosu – Nurgle, Khorne, Tzeench a Slaneesh. Nebo se jim budeme bránit jako Impérium Cathay, nebo jako mnou milovaný Kislev, jehož absence mi v předchozích dílech Total War Warhammer mi docela vadila. Zatím ale nevíme zda budou jednotky chaosu bojovat pod jedním praporem, či rozděleně.

I mapu třetího dílu, ve které nově budou rozlehlé pláně na východě budete moci propojit s mapami předchozích dílů série, čímž vytvoříte tu zdaleka největší herní mapu v Total War Historii. Doufejme, ale že v Total War Warhammer III toho bude víc. Trochu se totiž bojím, že obdržíme další DLC pod maskou plné hry. Co se mi, ale líbí je zaměření na skoro neprozkoumané území Cathay. Titul bude dostupný na Steamu a Epic Store, více podrobností se můžete dozvědět z faq Creative Assembly.

Rozhodně by mi také nevadilo, kdyby byly do hry později přidány další frakce, jako třeba chaos trpaslíci. Ti by se do hry zřejmě dostali ve formě DLC, pokud by je ale Creative Assembly dobře zpracovali, tak by to za ty prachy stálo.

Baví vás Total War Warhammer? Čtěte více tady.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button