NovinkyNovinky HW

Microsoft nezajímají počty Teraflops u nové konzole

Od té doby co jsou venku informace o nadcházející generaci nových konzolí, tak všude v internetových diskuzích můžete číst jak jedna konzole má větší výkon kvůli počtu Teraflops nebo naopak jak je to úplně jedno. Microsoft přišel s vlastním prohlášením.

Španělský web Xataka zvěřejnil rozhovor s šéfem managementu Xboxu Series X Jasonem Ronaldem. Jeho prohlášení bylo následující: “Mohli jsme jednoduše využít našich technologií a navýšit počet TFLOPS jako konkurence. My jsme to však neudělali z jednoduchého důvodu. Pokud bychom to udělali, pouze bychom ztížili práci dalším vývojářům pro optimalizaci jejich her pro nás systém. Momentálně se soustředíme na optimalizaci rozhraní pro vývojáře, abychom byli schopni doručit ten nejlepší možný zážitek pro vás jako pro hráče, namísto toho, abychom se honili za nějakými bezvýznamnými čísly.”

Vydání konzolí nové generace se nezadržitelně blíží. V následujících měsících bychom se měli dozvědět data vydání, ceny konzolí a launch tituly. Tahle válka mezi zeleným a modrým týmem asi nikdy neskončí. Pokud se vy rozhodujete, kterou konzoli si pořídit, můžeme vám říci jedno. Nerozhodujte se podle výkonu konzole. Obě budou téměř identické. Vždy se rozhodujte podle her, které chcete hrát. Pokud vás baví single exklusivky od SONY je to pro vás jasná volba. Jestliže máte raději Forzu nebo Gearsy tak prosím, máte vybráno. My vám můžeme slíbit jedno, v momentě dalších informací budou novinky na našem webu!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button