NintendoNovinkyPS4PS5Xbox OneXbox Series X

TMNT: The Cowabunga Collection – Jsou zpátky!

Konami oznámilo vydání TMNT: The Cowabunga Collection, tedy kolekci her s Teenage Mutant Ninja Turtles. Po našem tedy Želvy ninja či jak je znají bratři Slováci Ninja korytnačky. Pokud jste fanoušci animovaného, u nás kdysi velmi populárního, seriálu a následných her, máme pro vás přímo skvělé zprávy.

Fanoušci bojovných obojživelníku budou mít letos žně, protože se chystá opravdu masivní kolekce. Těšit se můžete na celkem 13 her, které vyšli na arkádových mašinách, NES, SNES, Sega Master System (Genesis) a Game Boyi. A aby toho nebylo málo dočkáme se nejen anglické verze, ale tam kde existuje dokonce i té japonské. Konami se totiž spojilo s Digital Eclipse, aby adaptovali tyto skvosty minulé éry pro moderní přístroje. Přidali samozřejmě i několik nových prvků, které vám tyto hry lehce usnadní. Nyní tak budete mít dostupné funkce jako ukládání kdekoli či přetáčení dozadu. Pro některé hry byla přidána dokonce možnost online hraní a lokalního multiplayeru, tam kde se původně plánovali. A některé z nás, co nejsme v těchto hrách zatím tak zběhlí, potěší i přítomnost průvodce hrou. Kromě herního obsahu se můžete těšit i na artworky z původního seriálu. Konami se spojilo se společností Nickelodeon, která dodala obrázky ze seriálu i komiksů. V kolekci se objeví i dosud nezveřejněné artworky z vývoje. Prostě budete mít přístup k celé historii Želv Ninja. TMNT: The Cowabunga Collection vyjde pro Xbox, Playstation, Steam a Switch ke konci tohoto roku. No já už se nemůžu dočkat a co vy?

Zdroj
Foto: Konami

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button