NovinkySeriály

Nickelodeon bude rozšiřovat příběh avatarů | Novinka

Nickelodeon oznámil že Avatar Studios, jejich nová divize, bude vytvářet film ze světa známých avatarů. Jejich snímek je popsán jako animovaný divadelní film a jeho výroba začne v roce 2021. Jisté už ale je, že premiéra bude na streamovací službě Paramount Plus, která vysílá naprostou většinu seriálu stanice Nickelodeon.

Stvořitelé známých avatarů Bryan Konietzko a Michael DiMartino vydali prohlášení: „Je těžké uvěřit, že je tomu 19 let, kdy jsme stvořili Avatar: The Last Airbender (v ČR známý jako Avatar: Legenda o Aangovy). Ale i po takové době, existuje ve světě Aanga mnoho příběhů a časových období, které chceme oživit. Máme štěstí, že máme stále rostoucí komunitu vášnivých fanoušků, kteří rádi prozkoumávají svět Avatara stejně jako my. A s novým Avatar Studios máme možnost rozvíjet naši franšízu vyprávěním dalších příběhu. Jsme nadšení, že jsme zpět v Nickelodeonu, kde Avatar začal, a děláme to, co děláme nejlépe, tím nejlepším možným způsobem.“

Legenda o Aangovi

Pokud byste náhodou neznali tento legendární americký animák, dám vám rychlý briefing. Existuje svět, ve kterém žijí čtyři národy, pojmenované podle čtyř živlů (oheň, voda, země, vzduch). Tyto státy proti sobě neustále válčily, dokud se neobjevil první avatar, který boje zastavil, protože jako jediný dokázal ovládnout všechny čtyři živly. Pokud avatar zemře, vždycky se reinkarnuje v jiné osobě. A tak se stalo, že se avatarem stal mladý netrpělivý Aang, kterého trénovali vzdušní nomádi. Jako první se tedy učil ovládat vzduch. Jednoho dne se mu stala nehoda a na celé století skončil v tzv. avatarském transu. Když se z něj probudil národ ohně dobýval svět a bylo jen na něm, aby zastavil válku.

Legenda Korry

70 let poté, co skončila Aangova legenda, přišel na svět nový avatar Korra. Ta musí navázat na tradici svého předchůdce a k tomu jí dokonce pomáhá Aangův syn Tenzin. Bohužel, svět se posunul dopředu a nepřátelé už nejsou tak snadno viditelní jako u předchozího strážce míru.

Dodnes je avatar pravděpodobně nejoblíbenější americké anime a další zpracování tohoto světa nemůže být nikdy ke zlu. Začněme se tedy pořádně těšit.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button