NovinkyPCPS4Xbox One

Vychází 3. season pass k Naruto to Boruto: Shinobi Striker | Novinka

Připomeňme si, že ve hře Naruto to Boruto: Shinobi Striker si hráč tvoří svou vlastní postavu. Ta se zčistajasna objeví ve světě Boruta, tedy po všech událostech, které se týkaly Naruto Shippuuden. Hra samotná má jeden velký problém, a to ten, že neobsahuje žádný vlastní příběh. Vytvořený charakter má jediný cíl, stát se nejlepším shinobi na světě. Samozřejmě se ve hře setkáváme se známými postavami z originální série, jako je například Kakashi, Naruto, Sasuke a další. Ti nás jako novou postavu učí různá jutsu a my máme možnost se stát prvotřídním ninjou. Bohužel, k soubojům s ostatními hráči je zapotřebí týmu. Tím pádem se hra stává multiplayerovou.

Jak se naučíme ta nejlepší jutsu?

Hru Naruto to Boruto: Shinobi Striker celou dobu od jejího vydání (2018) provázejí různá DLC. V těchto rozšířeních se objevují legendární postavy animované série jako jsou Hokagové, Zabuza a Haku nebo Killer Bee, kteří hráče učí ty nejlepší techniky. Těmi je poté snazší porážet soupeře ve vzájemných soubojích. Aby si hráč nemusel kupovat každé DLC zvlášť, má přístup k tzv. Season Passům. V těch se objevují postavy z rozšíření a vytvořený charakter se tak může naučit schopnosti svých trenérů.

O čem tedy bude Season Pass 3?

V nejnovějším passu získáme hned 5 DLC charakterů najednou. V traileru můžeme vidět, že získáme Hatake Kakashiho, Hyuugu Nejiho, Shisui Uchihu a Uzumaki Naruta. V ukázce si také můžeme všimnout, že je poslední postava skrytá. Ta, by se měla odhalit až v momentě, kdy vyjde další DLC. S největší pravděpodobností se bude jednat o nejsilnější možnou variantu Yakushi Kabuta. Na samotné její odhalení si ale ještě chvíli počkáme.

https://www.youtube.com/watch?v=3jtK6T0BAPk&ab_channel=CrunchyrollCollection

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button