FilmyNovinky

Trailer k filmu Crisis je venku! | Novinka

Dlouho se nevědělo, jak to s filmem Crisis kvůli pandemii koronoviru dopadne, ale konečně vyšla plnohodnotná ukázka dalšího snímku od režiséra Nicholase Jareckiho (The Outsider, TheWeight). Ve filmu se v hlavních rolích představí Gary Oldman (Harry Potter, Batman), Arnie Hammer (Sociální síť, Krycí jméno U.N.C.L.E.) a Evangeline Lilly (Avengers, Ant-man). Svůj status hvězdného obsazení si film udržuje i tím, že ve vedlejších rolích vidíme i například Michelle Rodriguez (Avatar, Rychle a zběsile) nebo Grega Kinneara (Nepřemožitelný, Spisovatelé) a spoustu dalších známých herců.

Co o filmu zatím víme?

Víme, že příběh bude pojednávat o drogách a všech jejich aspektech, tedy od prodeje, až po závislost. Snímek je rozdělen do tří vybraných pohledů. Máme zde obchodníka s drogami (Arnie Hammer), který organizuje pašování mezi Spojenými státy a Kanadou. Architektku (Evangeline Lilly), která se zotavuje z drogové závislosti na léku OxyContin a sleduje jak její syn, začíná být drogovým dealerem. Posledním je univerzitní profesor (Gary Oldman). Ten bojuje s neočekávanými událostmi, kdy farmaceutická firma, ve které pracuje, přináší na trh nový lék proti bolesti. Lék je ale silně návykový.

O čem bude film podle traileru?

Podle traileru si můžeme všimnout, že každá z hlavních postav se bude zabývat svým příběhem. Zatímco Arnie Hammer bude řešit obchod s drogami a jejich převážení mezi hranicemi, Gary Oldman se bude snažit zastavit prodej nového léku. Evangeline Lilly bude během toho hledat svého ztraceného syna, který spadl do obchodu s drogami. S největší pravděpodobností se všechny tři příběhové linky protnou v jednu a hlavní protagonisté spolu budou muset spolupracovat, aby dosáhli nějakého určitého cíle.

https://www.youtube.com/watch?v=4tx21UGxnBM&ab_channel=RapidTrailer

Můžeme se tedy těšit na film Crisis s úžasným obsazením, akčními scénami a rodinou problematikou. Jednou z hlavních věcí, které by se divák mohl obávat, je málo zkušeností režiséra Nicholase Jareckiho. Z jeho dílny sice vyšel velice oceňovaný dokument The Outsider, bohužel se ale k filmům takovéto úrovně ještě nedostal. Navíc herecké obsazení plné hvězd může zkomplikovat děj, protože přece jenom ukočírovat hvězdu formátu Garyho Oldmana, určitě není jednoduché. Nám nezbývá než jen čekat, kdy přesně film vyjde, zda se dostane do kin, případně na jaké platformě bude ke zhlédnutí.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button