NovinkyPCXbox One

Age of Empires II dostává nové rozšíření! | DLC

A jsme opět u legendy! To, že Age of Empires II žije, víme snad všichni… Že je to asi nejpopulárnější a nejúspěšnější díl celé série, o tom sám nemám pochyb. Kromě tematického merche, o kterém jsme psali minule, jsme se teď dočkali i úplně nového rozšíření pro hru. A víte co nás za baťovských 9,99€ (Steam) čeká?

Dvě úplně nové frakce!

Burgundové – vyrostli z pouhého vévodství do velmoci celé západní Evropy díky své ekonomické moci, kulturním úspěchům a na svou dobu pokročilé válečné technice a taktice. Jejich unikátní jednotkou ve hře je Coustillier – jezdecká jednotka, která používá silný záložní výpad při útoku v bitvě.

Siciliáni – rozmanitá kultura a bojový duch z křižovatky středomoří. Jedno z neprestižnějších království středověku je další hratelnou frakcí. Siciliánská speciální jednotka je Serjeant, těžká pěchota, která umí postavit impozantní Donjon!

Tři nové, plně nadabované kampaně

Edward Longshanks – zamindrákovaný (díky tomu, že byl dlouho rukojmí). Edward se v této kampani vydává za znovuzískáním trůnu. Je to syčák a jeho metody, ačkoliv jsou nemorální, tak velmi efektivní. V této kampani budeme doprovázet Edu rozpolcenou Anglií, Walesem, Skotskem a i na křížovou výpravu. Za Brity samozřejmě. Long live the king!

Velcí vévodové západu – po desetiletí byli burgundští vévodové zaměstnáni v krvavé řeži nad kontrolou šíleného krále Francie. Stálo to veškeré jejich úsilí, lstivost, bojovou statečnost a neskutečné jmění. A úplně stejně jak kuchali ostatní, kuchali i sebe. Proto se jejich pozornost upoutala více na sever, kde viděli svou zemi zaslíbenou a snažili se založit vlastní království. Zde se hraje za Burgundy.

Hautevillové – Robert de Hauteville – vůdce loupežníků z Normandie (to zní skvěle v životopise). V průběhu století se členové jeho rodiny stali vévody v Itálii, princi ve svaté říši a dokonce králi na Sicílii. Neohrožení Normané spojují 3 různé kultury (kéž by jenom trochu tušili) do jednoho z nejtolerantnějšího a nejsofistikovanějšího království v Evropě. A zde se hraje za Sicílii.

Taky už to házíte do knihovny? Dost silně doufám, že si jeden z těch nových národů v Age of Empires II oblíbím jako Huny!

MikeGuitarize

MikeGuitarze je hlavně špatný muzikant, beznadějný producent, netalentovaný skladatel, zlá osoba a ještě mnohem horší hráč. Avšak za nic se bohužel nestydí... Jeho plky a snahu o umění můžete sledovat na Twitchi, FB, nebo Instagramu. Taky somruje o kačky na nové CD na Patreonu. Toss a coin to you Mike! Jediný co má k plusu je jeho andělská krása ;-)

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button