HryNintendoNovinkyPCPS4Xbox One

V módu Night to Remember se Geralt vrací za Oriannou | Novinka

Vyšel neskutečně úžasný mód na Zaklínače. Pamatujete si poslední slova Geralta k Orianně v Touissantu? „I will come back for you one day, you realise that, right?“ (Jednoho dne se pro tebe vrátím, uvědomuješ si to, že?) No a je to skutečně tady! Mód sice vyšel už loni v dubnu, ale je naprosto dokonalý a navíc vám ukrátí čekání na druhou sérii seriálu.

Zaklínači 3 rozhodně obsah nechybí, ale to nezabránilo jednomu modderovi v přidání nové questové linky do celé hry, která by tak mohla propojit další volné konce. Pozor, budou spoilery na Blood and Wine. Vzpomenete si na jeden z možných konců Zaklínače, kdy Geralt nalezl upírku Oriannu, jak během masakru v Touissantu vysává děti? Geralt jí slíbil, že se vrátí a vykoná svou pomstu. Nebyl by to Geralt, kdyby své slovo nedodržel a za Oriannou se nevrátil. Mód zároveň navazuje na cinematic trailer Night to Remember, který vyšel před oficiálním vydáním DLC Blood and Wine.

A Night to Remember – hodinka navíc

No a tak se dostáváme k módu samotnému. Děj je vyloženě zaměřený na Geralta, který se rozhodl vrátit za Oriannou a vyřídit si s ní účty. Do hry je sice přidán „pouze“ jeden úkol, ale jedná se o celou další hodinu hraní Zaklínače, včetně perfektního dabingu, nových rozhodnutí a dalších a dalších bojů. Dabing sice není od původních herců, ale je tak skvěle udělán, že to skoro nejde poznat. A to je vážně úžasné.

Celý mód můžete samozřejmě najít na Nexusmods i s manuálem jak ho přidat do hry. Já vám dolů pod článek hodím ještě celé příběhové video, abyste viděli, jak mód vypadá. Je skvělé, jak se fanoušci a moddeři o své nejoblíbenější hry starají. O to víc potěší, když se jedná o takhle povedený kousek. Bohužel, zatím ještě není český překlad, ale vzhledem k tomu, že byl přeložen i Farewell of White Wolf, určitě se i zde najde někdo, kdo se překladu zhostí. Já vám přeji šťastný lov a moudré rozhodnutí, co se s Oriannou rozhodnete udělat.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button