Novinky

Microsoft oslavuje skutečné hrdiny AoE: ovečky

Všichni určitě znáte situaci, kdy vy, nebo naopak někdo z druhé strany fanoušků série AoE na sebe se zvednutou rukou křičíte “wololo”… “wololo” a furt dokola, dokud nezačnou lítat facky vzduchem. Máme pro vás úžasnou zprávu. A proč to zmiňuji? Nejen kvůli oznámení o vycházejícím pokračování Age of Empires 4, ale i proto, že Microsoft se rozhodl vydat tématický merch! A věřte mi, že jakmile přijde výplata, tak budu objednávat jak zběsilý!!!

Už na první pohled je jasné, že ten kdo navrhoval koncepty designu tohoto merche je opravdový fanoušek série a opravdu se vyzná. Už za sebe vypovídající “wololo” trička a hrneček, až po laserem vypálenou sklenička s názvem hry!

Určitě není lepší pocit, než s hunskou jízdou zaplavit nepřátele a nalít si Chianti do této skleničky a jako správný oligarchistický diktátor a dobyvatel jen přihlížet a usrkávat zlatavý mok. Pivo zase do tématického keramického bílého půlitru. Úžasná deka, která se nám ukazuje s popisem: “Tato deka je perfektní doplněk do domácnosti vašeho domova. Krásně vypadá a je to věrný společník za studených nocí.”

Nejlepší a must have krok od Microsoft je ale samozřejmě král průzkumníků. Toto je totiž jasný důkaz, že nejsem jediný kdo používal bandu ovcí na průzkum mapy. Profíci možná budou namítat, že to bylo plýtvání jídlem, ALE já věděl kdo kde je vždy dřív, než ostatní… Ovce jsou sice všude vyobrazovány jako tupý, poloslepý býložravci, ale v AoE II jsou to ti praví hrdinové!

Kolik toho objednáte vy? A co se vám nejvíc líbí? Dejte vědět v komentářích.

MikeGuitarize

MikeGuitarze je hlavně špatný muzikant, beznadějný producent, netalentovaný skladatel, zlá osoba a ještě mnohem horší hráč. Avšak za nic se bohužel nestydí... Jeho plky a snahu o umění můžete sledovat na Twitchi, FB, nebo Instagramu. Taky somruje o kačky na nové CD na Patreonu. Toss a coin to you Mike! Jediný co má k plusu je jeho andělská krása ;-)

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button