MobileNovinky

Binary Gods. Nová akční hra od Rayark games!

Nezávislá vývojářská společnost Rayark z Japonska se proslavila primárně svou hrou Deemo, která se jako jedna z mála her z jejich portfolia dostala na jiné platformy, než mobilní telefon. Aktuálně přichází s novinkou v podobě stylové akčňárny Binary Gods.

Rayark představuje Binary Gods v koncepčním videu, což není úplně výhra. Hra nám tedy ukazuje spíše takovou předzvěst toho, jak by mohla hra vypadat. Jaká však bude skutečnost je zatím ve hvězdách. Dle traileru však chápu, že jsou fanoušci vývojářů velmi natěšeni!

Zatím nevíme, na jakou platformu se Binary Gods chystá, i když ukázka nám dává několik málo vodítek. Troufám si říct, že se bude jednat o takový mobilní pokus o spojení Nier Automaty a Warframe pomocí tlačítek na ajfounu. Snad se pletu.

Kromě novinky v podobě kyborga se však Rayark chlubí i vývojem dalšího pokračovaní již zmíněné Deemo 2, která je aktuálně na Google Play v možnostech registrace. Tahle rytmická paráda byla oznámena již loni v květnu, stylem nádherné animované upoutávky. Kdy však bude opravdu k dispozici, zatím nevíme.

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button