FilmyNovinky

Spider-Man: No Way Home přinese z každé reality něco

Je to teprve den, co na internetu lítal ukradený teaser trailer na poslední díl trilogie Spider-Man. A už je tu i přímo od studia. No Way Home bude navazovat na předchozí díl Far From Home, který skončil neuvěřitelně otevřeným koncem: Mysterio před svou smrtí odhalil celému světu skutečnou identitu Spider-Mana. Respektive poslal svoje poslední slova do bulvární redakce, která celou dobu proti Spider-Manovi bojuje, ale tak je identita Petera Parkera (Tom Holland) je nyní známá celému světu.

Nebudu lhát, jde o lehce dospělejší teaser trailer, než jsem nečekal. Spider-Man se stal oficiálně nepřítelem úplně všech a nejvíc to odnáší jeho přátelé včetně milované MJ (Zendaya). To, že Peter poprosí Dr. Strange o změnění reality, mě také napadlo, ale přece jenom jsem si říkal, že by Dr. Strange jen tak neroztříštil multivesmír. O podstatnou část toho už se navíc postaral Loki ve svém seriálu. Každopádně trailer změněný vesmír zřejmě přivede zpět legendárního Dr. Octopuse, vidíme i bombu Green Goblina, pravděpodobně blesk Electra i písečnou dunu, ve které je nejspíš Sand-Man a možná pokud jsem dával pozor, možná se dočkáme i Lizarda.

Celé toto uskupení by odpovídalo tomu, že uvidíme nějakou variantu samotné Sinister Six. TO by nám dávalo naděje, že se objeví ještě například Scorpio nebo Vulture. Každopádně teaser trailer neuvěřitelně překvapil a já už se nemůžu dočkat 17. prosince 2021, kdy film vletí do kin. Ještě abychom konečně někde zahlédli Tobeyho a Andrewa…

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button