NintendoNovinkyPCPS4Xbox One

Arkham Horror: Mother’s Embrace | Novinka

Pokud se zajímáte o deskové hry, bude vám jméno Arkham Horror: Mother’s Embrace povědomé. Respektive jeho první část. Tak se totiž jmenuje úspěšná desková hra, která tematicky vychází z mýtů o Cthulhu. Fanoušci hororu dobře ví, o čem mluvím. A nyní vyjde RPG hra inspirovaná touto známou sérií deskových her. Co nás čeká?

Celý příběh samozřejmě začíná vraždou, jak už to často v hororových hrách bývá. Obětí je profesorka astronomie, která je zabita ve svém sídle. Na nás samozřejmě bude, abychom její vraždu vyšetřili a zjistili, co se vlastně v Arkhamu děje. Budeme mít na výběr z celkem 12 možných postav, za kterých budeme moci utvořit náš tým, každá z nich bude mít jiný set dovedností. Postup v našem vyšetřování a postupné odhalování příběhu, bude mít dopad na psychiku našeho týmu a případné špatné volby a traumata mohou ovlivnit jejich dovednosti. Kromě vyslýchání svědků a podezřelých a sledování stop, nás čeká i souboj. Ten bude tahový a k dispozici budeme mít na výběr ze zbraní na blízko i na dálku a dokonce i nějaká ta kouzla. Během vyšetřování toho bude hodně na skousnutí, čeká na nás neuvěřitelná vědy, živé noční můry a samozřejmě povinný tajemný kult, který chystá konec světa. Jo bez toho by to nebyl ten správný horor. Hra vychází za necelý měsíc na PS4, Xbox One, Switch i PC. Začněte trénovat svoje nervy, protože na nich bude záležet nejvíce. Arkham Horror: Mother’s Embrace totiž vypadá jako solidní hororovka.

Vyšlo úplně první Video Weekly Recap, tak se na to nezapomeňte mrknout.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button