NovinkyPCPS5Xbox Series X

Dvojice trailerů přibližuje gameplay i VR verzi Hitman 3

Pokračování stealth zabijácké akce Hitman se kvapem blíží. Už za 14 dní se dočkáme release 3 dílu tohoto slavného zabijáka s čárovým kódem na temeni. Po prvních informacích jsme teď obdrželi další dávku nových trailerů.

Hitman 3 přinese další accessibilitu

První z dnešních trailerů přináší detailní pohled na in-game prostředí a gameplay nového dílu. Možnosti přístupu do lokací, možnosti úkrytu mrtvol nebo převleků opět nabírá nového levelu. Agent 47 samozřejmě nemůže postrádat ani ikonickou škrtící strunu.

Pokud chcete prožít nového Hitmana jeho očima, here we go

Druhý z trailerů o 47 přináší pohled na VR rozhraní. Celý sandbox nabídne úplně nový pohled na Agenta 47 a jen prohloubí celý herní zážitek. Pokud jste už někdy nějakou střílečku na VR hráli, určitě se vám vybaví silný motion sickness. Už jen ze záběrů mám pocit, že to zde bude hrát významnou roli. Ale pokud to vývojáři udělají nějak šikovně, VR Hitman může být rozhodně výborná zábava na pár hodin.

A to by bylo. Do vydání zbývají nějaké 2 týdny. Pokud vás nový Hitman 3 zajímá určitě mrkněte na další naše články. Máme tu úvodní scénu do Hitmana 3. A taky Hitman 3: I prachovka může být vražedná

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button