NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Whaaat?! Outriders odloženo

Poslední dobou na twitteru prostě nejsou pozitivní zprávy. Začíná to být horší, než facebook. Zklamal jsi Square Enixi. Přesunout, tak dlouho připravované Outriders, na duben? Ještě, že jsi k tomu podal nějaké slušivé vysvětlení a přihodil DEMO pro nedočkavce. Oproti původnímu plánu je to sice skok o cca dva měsíce, ale o to více doufám, že to bude pecka. A 1. dubna nám neřeknou: APRÍL!

Pokud se na tuhle postapokalyptickou akční parádu těšíte stejně jako já, nabízí nám Square Enix, jako cenu útěchy, alespoň DEMO verzi. 25.února bychom měli na všech herních platformách získat bezplatné demíčko.

Demo bude pokrývat prvních pár hodin hry v režimu pro jednoho hráče i pro více hráčů. Kromě toho budete moci experimentovat se všemi čtyřmi dostupnými třídami, které můžete vidět v ukázce Outriders. Ideální řešení pro získání přehledu o všech čtyřech třídách, než se celá hra později dostane ven.

O tom, co vás v nové akční RPG hře z portfolia Square Enixu čeká se můžete dočíst i zde : https://gamesmag.cz/square-enix-predstavil-novy-trailer-k-outriders/

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button