NovinkyXbox OneXbox Series X

Xbox Game Pass – ohlédnutí za rokem 2020

Rok nám pomalu končí, tak co kdybychom se mrkli co nám letos přinesl Xbox Game Pass. Game Pass je placená služba, která vám zpřístupní víc než 100 herních titulů od indie titulů až po AAA tituly. Situace letošního roku nás nutí sedět doma a jak se zabavit během dlouhých večerů, kdy v televizi nic nedávaj? Jak jinak než hraním. Game Pass funguje podobně jako Netflix. Po dobu, co si službu platíte můžete hrát jakoukoli hru z nabídky. Nabídka se po čase mění, hry přicházejí a odcházejí. Takže, co ten letošní rok? Nyní je služba přístupná nejen na Xboxu a Windows 10 počítačích, ale už i na Androidu. Díky cloudu můžete skrze Game Pass hrát jakoukoli hru z nabídky na vašem mobilu či tabletu. Stačí si stáhnout aplikaci, připojit se k internetu a můžete to rozjet.

A další a další hry přichází

Další nálož her přibyla díky propojení s EA Play. Díky tomu si od listopadu můžeme kdykoli zahrát hru od EA. A naštěstí nás to nestálo nic navíc a máme mnohem víc her, které si nestihneme zahrát. Xbox Game Pass nám dokonce zprostředkovalo během roku několik her přímo v den vydání. Což je skvělé pokud jste zrovna na tyto hry nedočkavě čekali. No zdá se, že se Xbox Game Pass stále více vyplácí. Jestli je tam zrovna vaše oblíbená hra se můžete podívat na oficiálních stránkách. Ale Game Pass nepřidává jen hry, nabízí také 30 denní předplatné Disney+ zdarma. Což bohužel pro nás v České Republice nic navíc nedává. Což samozřejmě není chyba Xboxu, dívám se na tebe Disney. No rozhodně si nemůžeme stěžovat, že není, co hrát. Uvidíme, co přinese příští rok.

Zajímá vás více článků o Xboxu, mrkněte na článek od kolegy Ghosta, kde srovnává novou generaci. Už jste se zapojili do naší vánoční soutěže o skvělé ceny? Zbývá jen pár dní. A nezapomeňte se seznámit s redakcí prostřednictvím našich oblíbených knih.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button