NovinkyPCTéma dne

Valorant: Nauč se bránit za Viper na mapě Bind! (Seriál)

Jestli hraješ Valorant, je tenhle článek pro tebe jako ten pravý. A pokud hraješ Viper, tak obzvlášť. Viper je jedna z nejméně hraných, ale přesto jedna z nejsilnějších agentů ve hře. Aby jste získali výhodu nad svými nepřáteli, musíte samozřejmě používat své schopnosti. Ale málo kdo tyto schopnosti umí využívat opravdu účinně. Pojďme se tedy podívat, jak by Viper měla využívat své schopnosti za bránicí stranu na mapě Bind.

Mapa Bind

Každý kdo hrál Valorant, už jistě ví, jak vypadá mapa Bind. Pokud ne, vzpomeňte si na teleporty a hned budete vědět. Pro mnoho lidí je tato mapa velmi oblíbená, právě kvůli již zmíněným teleportům, které umožňují rychle rotovat z jednoho místa na druhé.

Jak bránit za Viper?

Nejdříve bych chtěl zmínit, že svůj hozený cloud můžete kdykoliv vzít zpět, zatímco wall nikoliv! Tím pádem, většinou chcete hodit na jeden site pouze cloud, nejlépe áčko, tam má Viper nejlepší one-way cloudy a wallu si chcete šetřit na případnou rotaci. Pokud ovšem ale víte, že na daný site, který bráníte, půjdou určitě nepřátelé, tak není třeba ničeho šetřit. Vždy používejte své cloudy, popřípadě wally ještě dříve než spadnou bariéry, čili ještě před začátkem kola, tedy, pokud to jde. Za Viper chcete určitě komunikovat se spoluhráči, nechcete zbytečně pushovat, ale radši zůstaňte v nějaké své pozici, kde máte již připravenou wallu nebo nejlépe one-way cloud. Pak už jen čekáte na informace od svých spoluhráčů, nebo si prostě dáte ace.

Jak ubránit áčko?

Ještě dřív než začneme, bych vám chtěl vysvětlit, co to jsou one-way cloudy/smoky. Díky tipům a trikům, které si v této sérii ukážeme, můžete házet cloudy takovým způsobem, aby vás nepřátelský hráč neviděl, ale vy ho uvidíte, a tak máte “easy frag”, pokud teda nejste úplné poleno. Tak jdeme se podívat na to, jak maximálně využít své schopnosti k ubránění áčka.

Jak ubránit béčko?

I když pro Viper není zde oproti ostatním mapám příliš one-way cloudů ani wallů, tak se přece jenom něco najde. Myslím si, že k ubránění béčka to stačí.

A co bude dále?

Nebojte se, v příštích článcích si rozebereme jak hrát za útočící stranu, popřípadě jak hrát na jiných mapách i za jiné postavy, takže se určitě máte na co těšit!

TheKrysaa

Hráč celým svým srdcem i duší. Miluji knížky, videohry, filmy a sport.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button