NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Microsoft se přidává k Sony a vrací eurodoláče | Novinka

Vlastně vrací buď eura a nebo doláče. Uplně jsem z tý hry zblbnul. Microsoft uvolňuje svoji interní politiku a začne zákazníkům vracet peníze za Cyberpunk 2077 stejně tak, jak je tomu u Sony. Než si ale v následujících odstavcích začnete přikrmovat svůj hněv na CD Projekt Red, vzpomeňte na No Man’s Sky. Hype, obrovská očekávání. A release? Tragédie. Jako přes kopírák. A i tady utrpěla reputace vývojářů a jejich akcie.Přitom zrovna No Man’s Sky dokázalo, že se dá každá situace otočit a je teď jednou z nejlépe hodnocených a populárních her ve svém žánru.

Moderní doba s sebou nese moderní řešení, a tak se Microsoft, respektive divize Xbox, o své rozhodnutí podělila přes Twitter.

Kroky, které konzoloví giganti směrem k Cyberpunku podnikly, nepřinesly vůbec příznivý vítr do polských plachet. Akcie společnosti CD Projekt klesly v pátek dopoledne o zhruba 20 procent. Během dne se pak z 17,88 dolaru za akcii vydraly na 18,81 dolaru. To má ale za 31 dolary, kterých dosahovala jedna akcie před vydáním hry, po čertech daleko.

Sony stáhla hru svého PlayStation Storu do odvolání, respektive do doby, než bude Cyberpunk 2077 v hratelné podobě i pro první generaci konzole PlayStation 4. Kdy přesně to bude, zůstává otázkou, i když se vývojáři nechali slyšet, že nejzásadnější bugy odstraní do února 2021.

Není to poprvé

Vzpomeňme, jak vývojáři zachraňovali třetího Zaklínače. V den vydání se taktéž nejednalo o adepta na hru roku, po několika patchích se ale roku 2015 GOTY titulu dočkal. Naštěstí pro Geralta, z online obchodu jej tenkrát nikdo nevyháněl.

Nutno podotknout, že na PC se přes pár chyb jedná o skutečný masterpiece a hra si tak určitě zaslouží druhou konzolovou šanci. Pokud to ve Vás vře a neumíte se rozhodnout, ujišťuji Vás, že se do budoucna o hodně připravujete.

Aby to ve Vás vřelo míň, zasoutěžte si s námi o herní stůl nebo mobil. Třeba vám to zchladí žáhu.

Jarda "prank" Strejc

IT Worker • Gamer • Writer • Father

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button