PCXbox OneXbox Series X

Forza Horizon 5 je GOLD!

Když launchuje nová konzole, je tu s ní také jedna typická hra, která ji provází každou jednu generaci. Forza Horizon jednoduše nemůže chybět na žádném Xboxu. A vydání Forzy Horizon 5 je prakticky tady. Dalším potvrzením může být, že hra obdržela status GOLD, což znamená, že je ve fázi, kdy se budou distribuovat fyzické i digitální kopie, sběratelky a další předměty hráčům a samotný vývoj hry je definitivně dokončen.

Forza Horizon 5 může vyjít!

Jak uvedly oficiální stránky Forzy, hře nebrání už vůbec nic, aby mohla vyjít v původně plánovaném datu. A to je dnes tedy pořádně rare záležitost! K tomu, že hra opravdu vyjde tady máme ještě velice široký dodatek v podobě hudebního podkresu, který vás bude během celé hry doprovázet. Protože se nová Forza Horizon 5 odehrává v Mexiku, oslovilo studio Playground Games interprety právě z této země, aby s nimi spolupracovali na hudbě pro nejnovější závodní arkádovku současných Xboxů. A na koho se teda můžete těšit?

  • Centavrvs,
  • Clubz and Diamante Eléctrico on Pulse
  • Bomba Estéreo
  • Sotomayor
  • Urbandawn
  • Plague Vendor
  • Metrik

Soundtrack si můžete poslechnout už dneska

Pokud se oficiálního vydání nemůžete dočkat, je tu možnost jak si čekání zkrátit. Už dnes si totiž můžete oficiální soundtrack poslechnout skrze Spotify. Forza Horizon 5 je opravdu zde a závodní nadšenci se mají skutečně na co těšit. Z mnoha ukázek, které už jsme měli možnost vidět je jasné, že se minimálně z grafického pohledu posuneme zase o kousek dál. Forza Horizon 5 vychází pro Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One a PC už 5. listopadu 2021. A nezapomeňte, že pokud si předplácíte Xbox Game Pass, hra zde bude v den vydání úplně zdarma!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button