NovinkyXbox OneXbox Series X

Xbox Gold Duben – Vikingové, kamiony a temná prázdnota | Novinka

Pojďme se spolu podívat na Xbox Gold Duben a jeho nabídku. Jo, přesně tak, už zase je tu tahle část měsíce a s ní nové čtyři hry na konzole od Microsoftu. Těšit se můžeme na mytologické Vikingy, závody kamionů, temnou prázdnotu vesmíru a retro side-scrollovou střílečku. A teď to probereme šířeji!

Jako obvykle nás čekají dvě hry pro novější konzole a dvě pro ty starší. Pro Xbox One a Xbox Series X/S na nás čeká Vikings: Wolves of Midgard a to od 1. do 30.4. Vydejte se do Midgardu v této vikinské hack and slash hře. Ovládněte různé zbraně a postavte se Jotunovi. Druhou hrou pro novější konzole je Truck Racing Champipnship, hra bude dostupná od 16.4. do 15.5. Sedněte si za volant jedno z 45 silných strojů a vyzkoušejte si své dovednosti. Celkem na vás čeká 14 světových okruhů, při kterých kromě taktiky budete muset přihlížet k váze vozidla a opotřebovanosti pneumatik.

Pro starší konzoli Xbox 360 bude uvolněna nejdříve Dark Void, a to od 1. do 15.4. Jedná se o sci-fi akční hru, která kombinuje střílení s jetpackem. A to je vždycky dobrá kombinace. V paralelním vesmíru, plném nepřátelských mimozemšťanů, budeme odhalovat temná tajemství. Poslední hrou tohoto měsíce je Hard Corps: Uprising, hra na nás bude čekat od 16. do 30.4. Pokud jste fanoušky retro side scrolling stříleček, je tohle hra přímo pro vás. K dispozici jsou dva módy, arcade a rising, které přináší trochu odlišný styl hraní. Tak to je Xbox Gold Duben. Co tomu říkáte? Mě osobně zaujali Vikingové.

Teď už znáte hry tohoto měsíce v Xbox Gold, tak se ještě mrkněte na nabídku PlayStation Plus.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button