NovinkyPCPS4

Demo Little Nightmares 2 ke stažení!

Demo hry Little Nightmares II bude možné hrát na PC od dnešního dne skrz Steam a Gog.com ještě před vydáním hry 11. února 2021. V této ukázce budou hráči zasazení do role Mono, probudí se v děsivém neznámém světě a musí prozkoumat temná tajemství Hunterovy kajuty. Pro konzole bude demo k dispozici později.

Od dnešního dne jsou navíc možné předobjednávky digitální verze hry pro PlayStation Network, Microsoft Store, Steam a Gog.com. Deluxe edice zahrnuje přístup do Nomes’ Attic, DLC pro Little Nightmares II, plně digitální soundtrack vytvořený Tobias Lilja, digitální artbook, Mono a Six avatary a tapety pro PC nebo Dynamic Theme pro PlayStation 4. Všechny předobjednávky obdrží jako bonus Makujin Hat pro Mono.

Fyzické předobjednávky pro Day One a TV Edition jsou stále k dispozici u vybraných prodejců. TV Edition přidá kromě Nomes’ Attic DLC a Mokujin masky kompletní soundtrack ke hře i exkluzivní dioráma Mono & Six, artbook, Steelbook a nálepky.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button