HryNovinkyPS4PS5VR

Roztomilé Moss: Book II ukazuje první záběry

Píše se rok 2018 a studio Polyarc Games vypouští do světa hříčku pro VR pod názvem Moss. Hra nám ukazuje, jak by měly vypadat logické akční plošinovky pro virtuální realitu. Moss si okamžitě získal srdce spousty hráčů svým audiovizuálním zpracováním a faktem, že jste do hry zasazení jako člověk do světa hlodavců.

Hráči byli nadšení natolik, že se doslova dožadovali pokračování svého oblíbeného myšího dobrodružství. Trailer samotný nám zatím žádné novinky chystané pro druhý díl neukázal. Můžeme v něm ale vidět, že vše, co jsme tolik milovali na prvním dílu, zde zůstalo nezměněno. Opět se dočkáme roztomilé plošinovky s důrazem na příběh a různorodé enviromentální hádanky spolu s gradující, ale vyváženou obtížností. Můžeme se těšit na nové prostředí a nepřátele, napínavý příběh plný zvratů a mnoho dalšího.

Datum vydání zatím nebylo stanoveno.

Matěj "Maťáááj" Malchar

Nadšený hráč co o všem okolo her s ještě větším nadšením píše. Dále jsem také velký fanoušek hudby obecně a sem tam napíšu i něco co se her úplně netýká, ale to si většinou nechávám pro sebe. Proč je tady tma? Kde to jsem? Haló, je tu někdo?

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button