EsportNovinkyPartner news

Esportovní Studentská Asociace pořádá první finále 3E:Akademického Mistrovství!

Esportovní Studentská Asociace pořádá první finále 3E:Akademického Mistrovství (Dále jen 3E:AM) pro zimní semestr. Zimního semestru 3E:AM se zúčastnilo 458 studentů ze 34 různých univerzit z Česka a Slovenska. Ti nejlepší budou mezi 4-6. prosincem soupeřit o celkový prizepool 25 000 kč.

Finálové dny mají jasnou strukturu. Dopolední hodiny jsou věnovány rozhovorům edukativního charakteru a po poledni začne herní část. Finálový trojlístek zahájí 4.12. titul League of Legends s hlavními komentátory Xnapym a Romanem Dufkem. Následujícím dnem 5.12. vás provede Storm, Blade a Straty s jejich milovaným CS:GO. Trojici uzavřeme v neděli 6.12. Hearthstonem s Faelim, Naruťákem a Evelissem.

Původní univerzitní 3E:League prošla letos významným “remasterem”. Díky synergii aktivit s CESA (Czech Electronic Sports Association) ESA získala silné hlavní partnery – Skupinu ČEZ a společnost Deloitte, díky kterým se letos 3E:League povýšila na formát celoroční univerzitní ligy, tedy 3E:Akademické Mistrovství. Spolu s CESA a Deloitte jsme vybudovali první komunitní studio pro členy CESA a také rozproudili pravidelný stream pro univerzitní ligu.

Zimní semestr zachovává koncept Deathmatche, kdy se ligy může zúčastnit libovolný počet univerzitních týmů z ČR a SK. Zároveň je zimní semestr 3E:AM i kvalifikací do letního Play Off s limitem jednoho reprezentujícího univerzitního týmu, které bude vrcholit offline finálem v květnu roku 2021 a určí tak absolutního mistra univerzitního esportu ČR.

Odkaz na event:
https://www.facebook.com/events/671240660213260

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button